my darlings

22. april 2013 at 23:19 | michaeela |  NOW FROM THE HEART
Vím, že se tu teď dočkám i negativních komentářů od nějaký haters. Mám hrozný vztek ,když předemnou na ně někdo nadáva, vždycky to tomu dotyčnému hezky vysvětlím zpátky ale zároveň respektuju názory ostatních, klidně piště.

Dřív jsem zbožňovala Justina Biebera nebo někoho jako byl Jesse McCartney, po čase přišel jakýsi neznámý boyband, který se dostal až na vrcholy všech hitparád po celém světě. Boyband, který všem vyfoukl všelijaké ceny a podobně. Na jejich videa můžu koukat nonstop a vždy se najdou chvilky kdy mi začnou téct slzy a mám z nich motýlky v břiše. Věřím v to, že nad tímto odstavcem většina zvás bude kroutit hlavou a říkat si o mě, že jsem jedna z těch bláznivých 'puberťaček', která věří v to že se snimi jednou potká a bude je moct aspoň pozdravit. Bohužel nejsem bláznivá puberťačka. A ano, věřím v to, mezi moje sny a přání patří zpívat v davech tisíce šílených lidí a pěti skvělými kluky na podiu jejich písničky, a křičet při každém jejich bláznivém pohybu, zamávání a být součástí toho proč zpívají. Být součastí té nepřekonatelné atmosféry. Ještě pořád jsem se nezbláznila, i přesto, že moje zeď nad postelí je zaplněná jejich plakáty, na botě mám připlou placku, a v peněžence nosím jejich fotku, i přesto , že mám řetízek s obličejem s jedním z nich a jeden z mých krytů na mobil je také snimy. A POŘÁD SI STOJÍM ZA SVÝM, že oni jsou pro mě něco víc, ne jen pět slavných kluků. Možná jedna z mých velkých závislostí.

Právě teď ležím v posteli, kolem mě tma a moje nálada je na bodu mrazu. Pořád se děje něco špatného - můj pesimistický pohled - Dokonce mi chvilkami tečou i slzy protože mě strašně mrzí co se zrovna teď děje. Ale můj důvod proč píšu tenhle článek , nebyl abych tu oplakávala svou situaci, ale to , že i lidi které vlastně neznám , nikdy jsem se nimi nepotkala osobně a nepovídala si snimi mi dokážou jakýmsi způsobem pomoct a přivést na jiné myšlenky. Vždycky když mám špatnou náladu a nemám kolem sebe nikoho o koho se můžu opřít a zásmát se sním, spoléhám na ně. Spoléhám na to, že když se podívám na jejich fotku, pustím pisničku a zkouknu pár šílených videii, že se aspoň pousměju a bude mi o něco líp. Je to možná nesmyslné pro některé z vás, ale pro mě je to už něco jako droga. Díky bohu za ně.


ONE DIRECTION ♥

 


Comments

1 Niallerka. | Web | 23. april 2013 at 6:01 | React

Oh, zlato. :3
Na hatery kašli, jsou sice všude, ale jsou ubohý a nic jiného, než jenom závidět a hejtovat neumí.
Tenhle článek patří mezi snad nejlepší články, co jsem kdy četla. Ano, brečím z něj, rozbrečela jsi mě. :') Achjo..tak fajn.
Kluci. Kluci jsou ti, co nám všem změnili životy. Fajn, vážně ne, nemůžu si bez nich představit život. A to, že je mi 'teprve' dvanáct a miluju těch pět kluků..je to snad problém? Bože, fakt, že ano. -,- Podle haterů, jsou Directionerky jenom bláznivý dvanáctiletý a hloupý krávy, co poslouchají pět ubohých buzíků. Nakopat je někam.
A ano, když je mi špatně, když mám chvilky, kdy celý den pobrečím, kluci mi pomůžou. I když jsou ode mě tisíce kilometrů daleko, pomůžou. Je to až neuvěřitelný, ale fakt..ano. Jejich videa, jejich písničky, videodeníky..prostě všechno mě dokáže ve špatných chvílích se postavit a pousmát se. :3

2 Machiina | Web | 23. april 2013 at 8:18 | React

Každý ti tu napíše,ať na haters kašleš i když všichni ví,že to bije do očí.To,že někdo má potřebu ti to tady kazit..
Já měla teď ve třídě haters,byla jsem ráda,že jsem chodila domů skoro zdravá.. -__-
-----
Děkuji za tak obrovský komentář u mě na blogu,že jsi mi prostě..chápeš,hodně lidí přečte pár vět nebo komentáře a podle toho odpoí tak za přečtení článku.

3 Infinity | Web | 23. april 2013 at 10:19 | React

To je tak nádherný článek. :) Sice One Direction moc neposlouchám, ale přijdou mi jako moc v pohodě kluci a jejich videa mě pokaždé taky rozesmějí. Je vidět, že je máš opravdu mooc ráda a je to vážně hezký. Podle mě je důležité mít nějaké idoly, abychom se v těžkých chvílích mohli obrátit aspoň na ně.
Krásně píšeš. :3

4 Beat | Web | 23. april 2013 at 10:53 | React

no já mám přátelé kteří se o to nezajímají, 1D a pod... to možná bude i tím že mám 21 a mý přátelé jsou vysokoškoláci, kteří prostě řeší školu a TVD, v tom jsme jako malí..znám situaci kdy je někomu zle a dokáže mu úžasná hudba zvednou sebevědomí, já to tak nemám s 1D ale s Jonas Brothers, na které si nenechám šáhnout a myslím, že to máš podobně i ty s 1D, každopádně nenechávej si zkazit náladu lidmi, které neznáš, ber to tak že je to jejich názor na který máme prostě nárok, volba svobodného slova no :-), dneska je těžké říct nemám ráda Justina Biebera, protože mi je prostě místy nesympatický, no prostě to tak mám, ale zase neodsuzuju, že ho někdo má rád, sice to osobně nějak nechápu :-D ale tak naopak někdo nemusí chápat mě a Jonas Brothers, což je prostě někdy fakt na palici :-D...............prostě jsem chtěla říct NEŘEŠ HATERS, každá skupina, herec, zpěvák je má, je to čirá závist podle mého názoru, slovo nelíbí neznamená nenávidět, v tomhle bodu zatím nejsem :-)

5 bebs. | Web | 23. april 2013 at 15:49 | React

za hatermi sa netreba otáčať. vždy sú to len ľudia ktorý závidia.
druhý odstavec ma dostal. som rada, že to cítiš rovnako. pre mňa to bola zozačiatku iba obyčajná skupina, ktorá mala pár dobrých songov. ale to bolo všetko, myslela som si, že na nich po mesiaci zabudnem a do štvrťroka nebude v mojom mobile po nich ani stopy. ale prepočítala som sa. už to je rok aj niečo, čo som si prvý krát pozrela klip k what makes you beautiful a stále ma to nepustilo. a ani ma to nepustí. veľmi by som ich chcela stretnúť, povedať im, koľko veľa pre mňa znamenajú a veľmi sa mi chcem poďakovať za to, ako veľmi zmenili môj život.
veľmi veľa ľudí nevie, čo vlastne týchto pár ľudí znamená, čím všetkým pre nás sú. tí čo nepatria edzi directioners, alebo o nich nič nevedia si myslia, že je to len chvíľkové zamilovanie, že to všetky dievčatá prejde. ja osobne cítim, že toto sa so mnou bude niesť až do konca života.
až nedávno som zistila, že nikto z môjho okolia  mi nerozumie tak, ako dievčatá z blogu, twitteru. dievčatá, ktoré som nikdy nestretla a asi ani ich nikdy nestretnem. ale tieto dokonaléosôbky pre mňa znamenajú oveľa viac než polovica mesta, v ktorom žijem.
mne takisto pomáhajú, keď sa necítim dobre. vlastne sa to pre mňa už stalo akýmsi zvykom, vždy, keď sa s niekým pohádam a plačem, dám si do uší slúchadlá a na najvyššej hlasitosti počúvam wmyb. pomáha mi to upokojiť sa.
vždy to pre mňa bola viac než len boyband. a vždy bude :))

6 mickey mouse. | Web | 23. april 2013 at 15:54 | React

One Direction. Pane bože, to je to krásnější jméno, které mě vždycky zahřeje.Víš, já nejsem typ fanynky, která po haterovi vyjede. Vlastně je mi u prdele, co si myslí. Mě záleží jen na mně, a na ostatních Directionerkách. Taky občas brečím, protože vím, že je nikdy nepotkám, a ani nebudu mít možnost jim poděkovat, že mi změnili život. Ano, změnili mi ho, a ani nedokážu říct jak moc. Taky to nejsou jenom boyband. Jsou moje závislost:') Zvláštní je, že jsou to jenom lidé. Přemýšlela jsem nad tím, že kdybych chtěla potkat kohokoliv jiného, bylo by to snadné. Ale potkat někoho slavného je hrozně obtížné, a nevím proč :/ Hrozně toužím je poznat...

7 Caroline | Web | 23. april 2013 at 19:08 | React

Krásně napsanej článek!! Přiznám se, že jsem dřív taky šílela po Justinovi, ale mně se íbil jako ten malej kluk a ne ten, co vyrostl. Takže jsem ho přestala poslouchat, protože už to prostě není ono. Directionerka jsem. Ale nejsem taková fanatička jako některý holky a rozhodně se s nima nepotřebuju potkat. Je to sice překrásná představa, mít možnost je třeba obejmout, ale co z toho budu mít? Jednou se s nima potkám a nic. To je všechno. Jsem ale fanatická Mandragerka :D. Zbožňuju Mandrage už od roku 2008 a pořád mě baví! Znám všechny jejich písničky, minulej rok jsem byla během 2 měsíců na 2 koncertech a byla bych schopná pro lístky na jejich koncert zabíjet. A navíc jsou i dosažitelnější než různý zahraniční zpěváci, zpěvačky a skupiny :). A ještě ke všemu, jsem totálně zamilovaná do Víti (frontman kapely). Je to prostě ten nejkrásnější kluk na světě, protože já mám úchylku na takový ty badboye a výhuly :D. A věřím, že jednou dostanu možnost se s nima setkat, říct jim všechny důvody proč je miluju, proč nedokážu bez jejich hudby žít a proč jsou součástí mýho života...

8 Kami | Web | 23. april 2013 at 20:21 | React

ty umíš každý článek napsat tak, jako kdyby ho vytrhla z nějaký knížky:')
taky jsem šílela po Justinovi,byla jsem do něj uplnej blázen,u 1D to bylo to samé, naštěstí jsem zpátky na Zemi a už mě to nějak nebere,spíš mě tak nějak berou víc kluci z mého okolí,o to je to možná ještě horší,ale to odbočuju;)
zrovna včera jsem tady doma brečela jak želva,ještě že mám nejlepší kamarádku,bez ní bych to asi nezvládla..

9 Luciiy. | Web | 23. april 2013 at 21:16 | React

Musim říct že stejně jako Biebra ani 1D nemám ráda, ale ten tvůj článek je dokonalej <3. Krásně vystihuje to jak celebrity dokážou inspirovat a povzbudit.)

10 | Web | 24. april 2013 at 11:19 | React

Já jsem člověk, který tohle moc neřeší (možná už je to taky tím věkem, noo :D).. Nějakou hudbu ráda mám, nějakou ne. Každýmu se líbí něco jinýho a tak to má prostě být. Nechápu lidi, co odsuzují druhé za to, co mají rádi. Jak jsi sama napsala - respektuji názory ostatních - a tak by to mělo fungovat u všech. Bohužel nefunguje. :) Proto je třeba se na to dívat s nadhledem a vědět, že takový lidi (haters) za to vážně nestojí. Ať si myslí, co chtějí, oni z toho jednoho krásnýho dne taky snad vyrostou.. :))

Jinak mně moje oblíbená hudba taky dokáže povzbudit a zlepšit mi náladu. :)
A taky mám určitě nejméně jednu celebritu, se kterou bych se hrozně ráda setkala, ale pokud se tak nestane, život půjde dál. :))

11 Adele. ▲ | Web | 24. april 2013 at 13:35 | React

úžasný článek. ♥ taky jsem directioner ♥. hrozně hezky píšeš a vystihuješ prostě všechno. nic bych nedodala.)

12 Jacqueline | Web | 24. april 2013 at 15:33 | React

přesně.lidi kroutí hlavama když vidí mojí zeď polepenou plakátama s one direction.a mě je to jedno.je to jejich názor a ten je tak nezměníme.ať si mají svůj názor a žijou svůj hnusnej život,ale my budem pořád mít naše kluky<3
dobře,zapíšu si tě:)

13 markeet123 | Email | Web | 24. april 2013 at 16:51 | React

Přesně tak :-) Mooc pěkně jsi se rozepsala :-D ! Já jse mám taky ráda :-D ! A taky někdy u jejich klipů brečím a všichni si myslí, že jsem totální blázen :-D ! Jinak prosím hlasuj pro svou oblíbenou písničku na http://markeet123.blog.cz/1304/songbook-7 Hlas ráda oplatím, stačí si o něj napsat :-)

14 Elle | Web | 24. april 2013 at 20:54 | React

skvělý článek.krásně jsi to napsala,mám to fakt podobně-jsou pro mě něco víc než pět známých kluků.<3 Taky jsem directionerka,takže se s tímhle článkem dokážu dost dobře ztotožnit,a vím jaký je,když ti lidi nadávají kvůli tomu co posloucháš.Je to sice dost nepříjemný,ale vždycky jsem haters ignorovala a nesnížila se na jejich úroveň.je to tak lepší.

15 wonderlanbitch | 24. april 2013 at 21:21 | React

Pěknej článek!:33 já to mám teda s bieberem:D

16 Jass | Web | 25. april 2013 at 20:09 | React

U Unicorn na blogu si sa prihlásila do Look Around, tak len dávam vedieť, prvé kolo začalo na adrese http://lacontest.blog.cz :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.