nightmares family party

25. may 2013 at 17:39 | michaeela |  NIGHTMARES
____________________________________________________________________________________________

Byl pátek odpoledne, sbalili jsme si věci a odjeli na chatu, která stála uprostřed tmavého lesa, k chatě vedla jen zarostlá příjezdová cesta která končila u rozpadlých vrat do zahrady. Všude okolo nebylo vůbec nic, jen samé stromy. Na chatu jsme odjeli za účelem oslavit moje narozeniny a příchod malé sestřenice. Šlo pouze o menší rodinnou oslavu. S mamkou jsme připravovali talíře plné jídla a samých dobrých věcí. Odnášeli jsme to do vedlejší místnosti, kde všichni seděli a povídali o všem možném.

Kolem půlnoci začalo venku strašně pršet, byl obrovský vítr a začala bouřka. Někdo mě vzal za ruku a odtáhl ven do toho šíleného počasí i přesto, že pár minut předtím jsme křičela jak moc se bojím. Bála jsem se mnohem víc, když ten někdo mě táhl ven, odhodil mě k zarostlému křoví a řekl mi , že pokud se pohnu nepřežiju , netrvalo dlouho vrátil se i s mojí mladší sestrou , hodil jí vedle mě. Ve tmě jsem těžko rozpoznala kdo to je, tmavší vousy , vysoká postava , černá mikina , měl na hlavě kapuci. Rozsvítilo se světlo , sestra natáhla ruce a vyjekla ''tati''. Promočená jsem zvedla hlavu , uviděla jsem tvář měho otčíma.

Large

Proč to udělal ? Proč nás obě vytáhla ven a vyhrožoval smrtí ? Proč nás nechal na děšti jen v lehkém oblečení když ví jak moc jsme se obě báli každého blesku a hromu. Ovšem nikomu z rodiny nepřišlo divné že tam nejsme, nikdo nás nehledal. Stále jsme se drželi za ruce, ale strach nám nedovolil se zvednout a někam utéct. Obě jsme byli promrzlé a uplně mokré. Tiskli jsme se k sobě a snažili jsme se aspoň trošku zahřát, jenže to bylo naprosto nemožné. On pořád někam odcházel. Dlouho se nevracel, chtěla jsem zachránit aspoň svou sestru a řekla jí kam má utéct. Odhrnula si svoje blonďaté vlasy ze kterých jí kapala voda do obličeje a podívala se na mě svýma uplakanýma očima a rychle ze sebe vykoktala ''Míšo, bez tebe nemůžu utýct''. V tom se ozvala obrovská rána a v každém okně zhaslo světlo, věděli jsme že něco se stalo už i uvnitř. Sestra se zvedla , řekla jsem jen ''běž, přijdu pro tebe''. Otevřeli se hlavní dveře od chaty a on tam stál, v ruce měl obrovskou železnou tyč, vyslovil jen jméno mé sestry a rozběhl se po zahradě.

Vstala jsem a běžela do vnitř. Všichni byli v jedné místostni a plakali, jen mamku jsme nemohla najít, vešla jsem do místností podobné obývacímu pokoji. Uprostřed místnosti seděla mamka a celé tričko měla od krve. V ruce držela střepy, které pořád pěvně tiskla, obě ruce od krve. Obě jsme neskutečně plakali , na mou otázku ''co ti udělal?'' mi odpověděla jen ''nechoď ke mě blíž'' ale já jí neposlechla, šla jsme blíž a klekla si naproti ní. Obejmula mě ''kde je Hanička?'' chtěla jsem jí utěšit ale vlastně jsem vůbec nevěděla jestli se schovala tam kam jsme jí poslala, proto jsem řekla ''neboj mami, nic se jí nestane''. Bouchli dveře, z vedlejší místnosti se ozvalo ''néééé'' , mamka mě zatáhla a pevně chytla a držela u sebe. Přišel k nám. Upřeně mi koukal do očí. Najednou se mu podlomili kolena a upadl na podlahu řekl ''zabiju vás, všechny vás zabiju''. Mamka opatrně vstala, odešla slyšela jsme jen zavrzání staré podlahy a zaskřípání šuplíku. Rozklepaná, ve vytahaném a zakrváceném tričku se vracela zpět, v ruce držela zbraň, přišla k němu, podívala se na mě a řekla ''odejdi''. Nestihla jsem se zvednoutm nestihla jsem říct ani slovo , když se ozval výstřel. Zemřel mi před očima.

Mamka mě chytla za ruku, vzala za ostatními, když nás viděli vstali a šli nás obejmout. V objetí teď už necelé rodiny se ode dvěří ozvalo klučičím hlasem ''Michalko?''. Všichni se rozpustili a pustili mě. Otočila jsem se a spatřila něco neskutečnýho. Stál tam T. a držel za ruku mojí mladší sestru, měla na sobě jeho mikinu. Ona se rozběhla k mamce. Šla jsem za ním, začala jsem brečet ještě víc, objala ho, stále dokola jse mu děkovala. Řekla mi ''neděkuj, je mi to líto'' Stískl mě víc a zašeptal ''už neplakej, miluji tě''..

Tumblr_mbe0mksjog1qbes2ao1_500_large

Jsem si naprosto jistá, že nikdo z vás to nedočetl až do konce, ale opravdu to není nic příjemného, když se probudíte z tak živého snu a bloumáte nad tím jestli se to náhodou nestalo. Nestalo, ale přesto vám to zkazí celý den. Neskutečné bylo to, že když jsme se probudila, mamka byla v kuchyni a vařila oběd, najednou jsem slyšela jak křičí 'au au au au'.. Běžela jsem za ní, a ona měla po celé ruce krev (řízla se o nějakou plechovku). Mě se rozklepali hrozně ruce, ale s těží jsme jí pomohla stím něco udělat.. Už to nechci nikdy!
 


Poll

Líbí se ti moje články ?

Ano
Ne

Comments

1 Hani | bevintage.blog.cz | Web | 25. may 2013 at 17:58 | React

Ahoj Miško! Samozřejmě, že mi to nevadí. Můžeš mi napsat tečku a stejně mi vykouzlíš úsměv na tváři. :)

Ach ták... tak to potom jo. Celkově blog je něco úžasného, protože potkáváš lidi sobě podobné. A ty třeba přes FB jen tak nenajdeš... :)

Neskončí, určitě ne! Ale když jsem si prohlížela tvoje fotky na fb, tak jsem si říkala, že T. bude asi mimo, jestli o tebe nemá zájem. :)

No, mám se dobře, ale to vlastně pořád. :) Líp jak ty se určitě nemám... :)

Já taky! pak jsem hned musela odejít, ale určitě si někdy napíšem. :)
...
Páni, ty máš teda sny. Bože. Ale je tam i T. koukám... :) Vážně ti to nezávidíma mimochodem - já to dokonce dočetla! :) A kdybych k tomu ještě uviděla mamku s krví tak bych asi připravila o sluch všechny kolem. :X Doufám, že už budeš mít veselejší sny. :)

2 Renda♥ | Web | 25. may 2013 at 17:58 | React

je to hezké akorát jsme to něja nepochopila, ten začátek je smutný a ten konec mně to trochu zamotal

jinak jsem to četla takže bud v klidu :D

3 Adrienne | Web | 25. may 2013 at 18:19 | React

krásný článek :) slov k tomu nemám :) je to nádherně napsané :)))
btw : to pod tím jménem jak máš nahoře to červeně napsané Michaeela tak to jsi ty ?

4 Renda♥ | Web | 25. may 2013 at 18:22 | React

[2]: nemáš zač a náhodou neznáš písničky v jiném jazyce než českém a anglickém ?

5 Hani | bevintage.blog.cz | Web | 25. may 2013 at 18:36 | React

Vážně? to mě těší. ♥

Moje řeč.. v reálu tě zasypu bůhví čím, tady ti v jisté míře dokáží pomoci. :) myslím si hlavně, že to blgování je celkově úžasné. :)

Nyyy... neskončí. Bože né. :( Ale třeba v tom sám nemá jasno.. ale já ti asi neporadím. Jak moy bych chětla, ale nic o tom nevím, tak nemůžu radit. :(

Ale já koukala a vážně by se tě měl držet. :) Nooo nemá. Na lepší mít ani nemůže. :) Pak už jsou jen princezny z pohádek. ;)

Děkuju za optání! :) Sama nevím... pořád. Někdy se mne jeho slova dotknout a nevím, proč za mnou skoro každou přestávku chodí a všude mne chodí doprovázet. Ale jak jsem psala - nebudu se trápit, nemá to cenu. Nějak to bude, co se má stát, to se stane (mimochodem ty a T to se musí stát!! :))

Já etda takové zlé sny nemám, spíše naprosto nesmyslné - třeba že má spoužačka bydlí v hnízdě na komíně, nebo že mou učitelku počůral pes. Rozhodně ti to nezávidím, protože já jsme hroznej strašpytel a další noc bych neusla. Ale nemysli na to! mysli na hezké věci. Bude líp, neboj a doufá, že se ti dneska bude zdát něco krásného. :)

Jůů ty jsi zlatá. ♥ Já teda ani ne, ale ty musíš být úžasná osoba. :)

6 Adrienne | Web | 25. may 2013 at 18:39 | React

nemáš zač :)) je to boží obrázek a máš nádherný blog :)) já taky, pořád se usmívám na sebe do zrcadla :D už jsem si na ně tak zvykla, už bych si to bez nich nedokázala představit... ona ta na rovnátkách mi to říkala už 3 roky že budu mít rovnátka na stálo ale každým rokem mi říkala ,,dojdi až za rok'' a pak sem řekla mamce že je to už nenormální tak tam zavolala, udělala mi otisky a do půl roku jsem je dostala :)

7 Haň. | Web | 25. may 2013 at 18:53 | React

nevím, zda se napřed vyjádřit k tvému nádhernému komentáři, anebo k ještě úžasnějšímu článku. :3

ale začnu tím komentem. víš, velmi si vážím toho, že sis dala čas a přečetla sis můj článek, a pak mi napsala tak dlouhý komentář. už teď jsi mi sympatická, ne jako většina blogerů, kteří k tobě na blog přijdou, napíšou ti tam to samé, co vidí v komentáři výš a jen se snaží získat návštěvnost. tím, že ses mi tam rozepsala, díky tomu mi vůbec nevadilo si přečíst takovýhle "delší" článek, i když tu jsem porpvé a tak. :3
a teď už konečně k tomu článku. někdy nevěřím, jak mohou být sny realistické a tenhle bych tedy nechtěla zažít. snad na něj brzy zapomeneš.
dneska se mi taky zdály divné sny, první část byla, jak se do mě zamiloval nějakej kluk, a pak tu vinu házel na mě a další část byla, že jsem s taťkou a bráchou hrála nějakou střílečku, ale byla jsem jakoby v té hře. -.-
obdivuju, že jsi to tak dokázala napsat, uměla jsem si to představit. kdybych já měla popsat nějaký sen, tak se po pár řádcích zaseknu, protože to bude strašně zmatené, stejně jako ten sen. :DD

a ke komentáři: :33
moccacino jsem ještě neměla, ale asi ho tedy vyzkouším. (:
já zase nevím, co bych si bez knih počala. to už bych prostě nebyla já.

jinak tvůj blog se mi celkem hodně líbí. :33
máš strašně hezké menu a moc mě potěšilo, že mě máš napsanou v oblíbených, děkuju. jdu si tě tam také napsat. :3

8 Hani | bevintage.blog.cz | Web | 25. may 2013 at 20:04 | React

Přesně, napíše ti pozitivní komentář a nenechá tě v té situaci... :) Lidi v reálu se na tebe (většinou) vykašlou...

Já si taky msslím, že neví, co chce. :) Nebo koho chce? Joo taky to nesnáším. A nejhorší je takové to "namotávání" (jak to nezývá kamarádka, ale já ten výraz nesnáším).. jakože klukům celkově moc nevěřím, takže pak nejsem zklamaná, ale naštve to a zamrzí.. ale stane se, co se má stát a alespoň poznáš jeh charakter a jestli by jsi mu za to stála. Určitě ano, ale jak už jsem psala, třeba to neví ani on sám... :)
Vážně jsem tě donutila usmát? :') A nekecám, vážně ne. :) Nemáš vůbec zač. :)

jůů děkuju. ♥ není to paradox. :) No, mluvili... nemluvili. Vlastně on mi pořád pokládá záludné otázky, jako by to ze mě chtěl dostat, nebo já nevím. :) Ale není to ve hvězdách! :) a i kdyby, některé hvězdy přece občas spadnou přímo na zem. A třeba ti spadne před nos jako Popelce oříšky. A všechno bude OK. :)

Ano, v hnízdě, u nás, na našem bílém komíně. :D Já mám to štěstí, že mám spíše ty bláznivé sny, ale když mám ty zlé, stojí to opravdu za to. Já se teda hrozně bojím tmy, takže mívám světlo v zásuvce, aby nebyla tma, protože jinak bych neusla.. nebo by se mi pak zdály ty zlé sny. Doufám, že už se ti nic takového zdát nebude. Ale už to vidím - dneska budu mít zlý sen. :D :X

Já taky! ♥ Našla jsem dalšího úžasného človíčka z těch 7 miliard. ♥

9 *Michelle* | Web | 25. may 2013 at 20:55 | React

Tak zaprvé dočetla jsem až do konce,a je to hrůza já bych se v tom snu asi podělala nebo já nevím,ale už dlouho se mi nezdál tak hnusnej sen!!

10 Infinity | Web | 25. may 2013 at 23:34 | React

Páni, takový sen bych nikdy nechtěla mít. Bylo to tak živě popsané, jako by se to doopravdy stalo. Mám teď husí kůži a přejel mi mráz po zádech, při představě, že bych se do takové situace mohla někdy dostat.
Tuto noc jsem měla taky hrozný sen, ale určitě se tomu tvému nemůže vyrovnat.
Přeju ti, abys měla už jen dobré sny.

11 Unicorn. | Web | 26. may 2013 at 10:09 | React

I když to bylo pěkně zpracované, tak jsem to nechtěla číst. Bylo to takové až moc nešťastné. Nerada čtu takovéto články, protože většina z nich ukazuje na domácí násilí a když se ti o něm už i něco zdá, tak je to na uvážení. Navíc pořád se mi nechce uvěřit, že tohle všechno bylo ze snu, určitě sis spoustu věcí ještě domyslela. Protože se říká, že ze snů si pamatujeme to nejdůležitější a to třeba příjezdová cesta není. (: Jinak to bylo moc pěkné.

Děkuju za tak pěkný komentář. Moc mě to potěšilo. Jsem ráda, že můj článek vyvolal nějaké emoce a jsem taky moc ráda, že by sis přede mnou klekla. Ale kdyby jsi to opravdu udělala, tak mi nezůstává nic jiného než tě zvednou a říct ti, jak ve skutečnosti úžasná si i ty. (:

12 the lizz. | Web | 26. may 2013 at 12:34 | React

nesnáším živé sny takovéhohle typu, .. muselo to být fakt hrozný:/
ale moc hezky jsi to napsala:)

13 Térák :) | Web | 26. may 2013 at 14:16 | React

Tak do bylo trochu deprimující. Jsem ráda, že mám většinou dobré sny. I když noční můry taky někdy mívám. Moc ti přeju abys měla už jen dobré sny.

14 bebs. | Web | 26. may 2013 at 14:30 | React

milujem tvoje živé sny. teda ... milujem ten spôsob, akým ich opisuješ, sú také živé, že ma nedokážu odtrhnúť od textu, až kým si neprečítam posledný riadok.
aj napriek tomu by som to nechcela prežiť. ani v skutočnosti, ani vo sne.
ďakuj za to, že to bol len sen. že to nebola skutočnosť.

15 K. | Web | 26. may 2013 at 15:08 | React

Je to moc hezky sepsané :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.