best friend

29. june 2013 at 22:01 | michaeela |  NIGHTMARES
Seděla jsem na lavičce uprostřed parku, v jedné ruce jsem držela dopis, který jsem našla ve své školní šatní skřínce, ve druhé ruce cigaretu. Hodiny utíkaly, stmívalo se a já stále seděla, začínala jsme mít strach ze tmy. Ochladilo se, ze své tašky jsem vytáhla svůj zelený svetr a oblékla si ho, z krabičky jsme vytáhla svou poslední cigaretu a zapálila. Otevřela jsem dopis a v šeru jsme se snažila přečíst několik řádků. Neznámemé písmo, věty nedávali smysl, písmenka byly kostrbaté. Některé slova se nedali rozluštit. Kdo to psal ? Stále mě to táhlo abych všechny ty řádky přeskočila a podívala se na druhou stranu kde byl podpis, ale ne. Musela jsem to dočíst celé. V tom spadla kapka na kus papíru a rozpila několik písmenek do černých fleků. Nepršelo, začala jsem plakat, začalo mi docházet od koho je tenhle dopis. Chybělo dočíst pár řádků ale ne, vzala jsem tašku, napůl dopis zmuchlala a začala utíkat k obrovskému baráku, kde přes týden bydlíme. Vyběhla jsem dlouhé schody nahoru, byli prázdné pokoje, nikdo nikde nebyl, na dvěřích od našeho pokoje visela naše společná fotka, chtěla jsem dveře otevřít ale byli zamčené, ozvalo se jen ''teď ještě ne'' rozklepala jsme se ''proč ne ? prosím pusť mě'' . Zamnou se objevilo pár mých kamarádek vzali mě a posadili na sedačku, drželi mě pevně a stále opakovali, že tam nesmím, ať na to zapomenu. Pořád jsem volala její jméno, plakala jsem, chtěla se dostat zté pasti několika rukou holek, ale nešlo to, ony věděli proč mě nepouštět. Cvakl zámek a ozvala se velká rána, v tom se moje past uplně povolila a já mohla jít. Dveře byli pootevřené, vstoupila jsem do vnitř a viděla něco, čemu mě nikdo nenechal zabránit. Ležela tam, na naší posteli, měla u sebe naší fotku v rámečku, který mi dala k narozenám, bylo na něm fixou napsáno 'FOREVER', všude byla krev..
Dopis, který jsem ani nedočetla, byl dopis narozloučenou.

Šlo o mojí nejlepší kamarádku.
Opravdu nesnáším svoje sny. Je to něco neskutěčnýho, tyhle žívý sny. Tenhle sen asi vznikl proto,že se svou nejlepší kamarádkou máme hodně problémů a náš vztah se pomalu a jistě ztrácí, obě se snažíme dělat všechno proto aby to tak nebylo ale bohužel. Sny mají mnohdy hodně společného s naším běžným životem..

Tornei-me insano | via Tumblr
 


Poll

Líbí se ti moje články ?

Ano
Ne

Comments

1 Hani | bevintage.blog.cz | Web | 29. june 2013 at 22:14 | React

Byl to jen sen? Ufff... tvé sny jsou jak hororová trilogie, neber to špatně, ale vážně ti to nezávidím.
Ty kouříš?
Do kempu? :) Jůů. Užij si to. :) A tu brigádu ti moc nezávidím, ale ber to s nadhledem - nová trička a podobně. :) Kam jdeš na brigádu? :) Děkuju, snad si to v tom Chorvatsku užiju. :)
:D Och, chudák.. :) Já objímala všechny kluky, prostě, všichni tak hezký že to byl fakt zážitek. :D No to jsou sexy! ♥ Úplně k sežrání. :) Akorát jeden měl blýskavou naušnici a růžovou košili. :D Ale podle jeho slov co mi říkal je určitě na holky. :D Až moc bych řekla, ale vypadal vážně.. k popukání. :D
Přesně... je to hrozný. Ten čas letí jak Usain Bolt. Snad ještě rychleji, ale to Usainovi neříkej. :D Já ale nevím co bez něho budu dělat, nevím, sakra. Sice ho nejspíš budu vídat, ale pořád je to v háji, nu. Ale on mi tak motá hlavu, já si nemůžu pomoct, musím na to myslet, musím na něj myslet...

Teď jsi mi dala docela odvahu. Protože já obcházím všechny možnosti už několik dní, byla jsem rozhodnutá, že mu napíšu, ale neměla jsem možnost. Tak snad v pondělí, ale nevím, jestli to zvládnu, nevím, jestli najdu odvahu. Žiju jen jednou a vemu si z tebe příklad. :) Já taky brečela jak něco, kvůli němu, nebudu ho vídat, jen kdybych překonala samu sebe. Ale já tuším, že mi neodepíše, když se ho zeptám, neodepíše mi a já budu v háji. Zničím si sama svět. Sama.
Tyhle pocity přesně znám. Ta nervozita, ty motýli, ten dech. Rozklepané ruce. Musím se umívat, když ho vidím, ačkli se snažím zanechat mou tvář bez úsměvu. Nejde to...
Nevadí, že nedošlo k puse, když jste byli jen dvakrát, ne? :) Já ti to tak přeju. :33 A abych byla trošku sobecká přeju si to taky. :DDD Né, vážně, je super že jsi do toho šla. Zasloužíš si být šťastná. A myslím, že se snad enmáš čeho bát. Doufám, že budete spolu. A dloooouho. :)
Máš koukám docela výhodu, že se ti absence nepočítá. :D
Já to mám asi čtvrt hodiny busem. Ale busy taky jezdí na dvě, vlastně tři věci... prostě nejtežší je se domluvit. A pak až řešit busy, kdyžtak máme dvě auta, a kdybych poprosila rodiče určitě bychom se domluvili. Ale i tak.... já to ze sebe nedostanu. A když, neodepíše mi. Co řeším?

Ale už je spravený a já jsem hrozně ráda, protože mi to chybělo. Novinky o Téčku, sdílení stejných pocitů a Michalkou. ♥

Ahá, tak to jo... my teda zase tak špatné učitele nemáme, ale víš co, nikdy nejsi spokojená. To už je ta naše člověčina. :D Ale máš výhodu, že tobě se vysvědčení už nikam nepíše. :) Mě jo. -.- A štve mne, že spolužákům přilepšili a mají samé jedničky, ale já makala jak fredka a nic. Ale tak dvě dvojky taky není tak zlý, snad. Asi holt budu dělat přijímačku, nu. Ale i tak jsi macherka. A měla jsi dvojky? :)

2 LucLin | Web | 30. june 2013 at 10:00 | React

Musím říct, že něco podobného se stalo i mě mé BFF, se kterou jsem se bavila do té doby 5 let. A pak ona chtěla žít a bavit se a já chtěla něco jiného, a tak se na mě vyprdla. Půl roku jsme se dokázali nebavit, pak přišlo setkání a my věděli, že bez sebe nemůžeme být. Věř, že pauza to přátelství posílí! :) Ale budu doufat, že to vše zvládnete a zase vše bude v pohodě. :)

3 Terez. † | Web | 30. june 2013 at 16:59 | React

Jsem ráda že mám většinou žádný sny a nebo sny dobrý. Noční můru jsem měla asi jen jednu co si pamatuju, a jsem za to ráda. Holka, lituju tě. Ale hezky si to napsala. Až mi husí kůže naběhla. A holky, musíte svůj vztah zase obnovit :) Věřím vám :)

4 Suzí.† | Email | Web | 30. june 2013 at 17:12 | React

Když jsem to začala číst. Myslela jsem že se ti tohle fakt stalo. Bylo mi do breku:(.Ikdyž to byl sen, zajímalo by mně proč se vlastně zabila. A ten pocit když tě drží kamarádky a ona se tam chystá zemřít. To je strašně smutné.

5 veve | Web | 1. july 2013 at 9:55 | React

hezký obrazek :)

Ahoj hlásněš mi prosím tady http://eukanubastar.cz/detail.php?id=676
pro terezku musíš 4x kliknout na její fotku v duelu a pak se jí přičte hlas moc děkuji :) pokud by jsi byla tak hodná a Terezka se ti líbila každý den jí můžeš dát jeden hlas :) jinak promiň že píšu sem  nenašla jsem rubriku reklamy :) děkuji ráda oplatím kdyžtak mi písni to reklam :)

6 Sonia | Web | 1. july 2013 at 20:21 | React

To byl jenom sen? No ještě že tak.. už jsem začínala věřit že je to realný. Naštěstí nebylo, uff. Špatné sny, jsou špatné sny. Doufám že si to s kamarádkou mezi sebou vyřešíte, aby jsi neměla další nočí můry a mohly jste být zase spolu:) (tedy pokud chcete)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.