No sleep. Why ?

16. june 2013 at 16:40 | michaeela |  DIARY
Unavená, naprosto bez energie. Jsem nepoužitelná, všechno mě bolí. Usínám i ve stoje. Nzevládám to, a asi už víc nevydržím. Od středy nemůžu v noci pořád spát. Ve čtvrtek jsem dokonce díky tomu zaspala. Celý den jsem uplně mimo a už od rána se vidím nejlépe v posteli. Večer si lehnu, zavřu oči. Spím. Jenže pokaždé se zbudím a zjistím, že jsem spala třeba jen pět minut. Proč ? Takhle třeba několikrát za noc. A prostě nemůžu spát v kuse celou noc. Stále přemýšlím proč to tak je. Pak začnu myslet na něj. A je všechno v háji, protože to se začnu usmívat v horším přpadě brečet a nejde spát už vůbec.

Zdají se mi opravdu nesmyslné sny. Zabíjí mě. Někdo semnou hází o zem. Když mě chce někdo zachránit, nemůže se dostat přes neviditelnou stěnu která je všude kolem mě. Když mě někdo honí, nezvládám utíkat.. V každém snu brečím ať už štěstím nebo zklamáním.

Tumblr

Věřte mi, že další noc už takhle nevydržim nezvládnu to prostě.
Dneska když už jsme ráno nachvlku usnula, uvědomila jsem si že moc dlouho vyspávat nemůžu, jeli jsme s mamkou nakupovat. Všude mají celkem slušné ceny, takže jsem si toho koupila docela dost. Spokojenost.
Zachvilku odjíždím na intr, opět a znovu se mi nechce, posledních pár dnů. To mě zabíjí, vůbec se netěším na prázdniny, ale vůbec.

Fondue. | via Facebook
(5) demi lovato | Tumblr
 


Poll

Líbí se ti moje články ?

Ano
Ne

Comments

1 Hani | bevintage.blog.cz | Web | 16. june 2013 at 19:45 | React

Ale zase si nemysli, že jsem divná, to ne... :D Každý má něco. :D Já mám toho třeba hodně, ale na počtu nezáleží.. na velikosti nezáleží, tak snad ani na počtu. I když na počtu by mi asi záleželo, ale to se zase dostávám někam úplně jinam, tam, kde bych být vůbec neměla. :D
No o tom mi ani nemluv.. já nemám nic proti lidem, co jsou třeba trošičku silnější, však moje nejlepší kamarádka má trošku takový problém, ale je to úžasný člověk. Ale nechápu lidi, co při takové postavě nosí legíny, že se jim to všude zařezává a kalhoty, že se jim dělá taková ta pneumatika, jak jim to přetejká... já taky nemám úplně nejvíc dokonalou postavu, to ani náhodou, ale mám úsudek. :))

Neboj, neptám se jich. :) Eda? No, mě to přijde takový zvláštní jméno, ale já jako Hanka asi nemám co říkat. Ale vždycky se musím smát, když na něj učitelka řve "Eduarde"!! :D Ale jinak mi to jméno taky přijde vpohodě.. :) Edík je to. :)
Na odbočování není nic špatného! kdyby řidiči neodbočovali, nikam nedojedou a my jsme velmi šikovné řidičky, jak tak koukám. :D :)

Moje řeč. :D Já se toho taky hrozně moc bála.. a ten den jsem si řekla, že všem lidem, co jsem křivdila se omluvím, jestli se druhý den probudím. Nemám odbvahu. Chtěla jsem se omluvit klukovi z devítky, co jsem ho vyválela ve sněhu, když chtěl do sněhu hodit on mne, protože si z něj dělali srandu, nebo z kluka, co mě zavřel ve skříňce a já ho pak zavřela v kumbálu na uklízení..

Tak to křupání kloubů mi vadí taky. Kamarádky třeba pohnout krkem neo zádama a úplně jim to tam lupe... brrr. I když, když jsem si to přečetla tak jsem to taky udělala. Ale já to nedělám schválně. :D Vážně! Posílájí si to kloubu desetikorunu? COŽE PROSÍM? Brrrrrrr... to musí být hrozný. Úplně.. ten můj výraz teď musí být vtipný. :D Já bych naopak ty lidi vidět nechtěla, protože bych brečela a pletla se pod nohy. :D To mi jde..

Tak samozřejmě, že nemá cenu jim nic dokazovat, ale já ani tak nepotřebuju sobě jako jim. Já mám podporu od kamarádů a rodiny, ale oni, ty pomluvy a všechno.. jako, ti, kteří mají vypitý mozek alkoholem mne nezajímají, ti ať si říkaj co chtěj, více mne trápí "kamarádky" a lidi co mnou opovrhují... a teď chystí odbočku. :D (Promiň.. :D) Tuhle jsem chtěla s jendím klukem (Edou.:D) jít ven. Kámoška ale řekla, že ne, že by se za něj styděla. Napadlo mne, proč. Jako ona opovrhuje jím, někdo může opovrhovat námi. Já jsme tu větu nepochopila, protože jde přece o to jakej je.. fajn, neznám ho, ale chci ho poznat a ona ho odsuzuje aniž by ho poznala.. bylo mi ho prostě líto. I on by měl něco dokázat. A on dokáže. :)

Děkuješ za mne? :') To já děkuju. Jsem tak ráda, že jsem tě tady na blogu našla.. :')
Jak nezajímá? Zajímá! Jen piš. :) Počkej, takže tam jel T. a i M.? A ty jsi tam chtěla být kvůli komu? Zamotala jsi mi kebulku trošku. :D :)

Přesně, přes facebook vznikají ty největší hádky a stavy žárlivosti. jak přesné.. jednou jsem se s kamrádkou pohádala tak moc, že jsem ji pak zavolala a řvala na ni do telefonu. :DD A taky... ne, psát to nebudu. A ta žárlivost, totálně trefné. :D Je fakt, že tam můžeš být v kontaktu s lidma.. ale já si říkám, na ty, kteří za to stojí mám číslo. Kromě jeho, nu. :D Taky vždycky nakouknu, jestli tam je. Pak asi deset  minut přemýšlím jestli mu napsat.. a když tam není, není důvod tam být, pokud nepřidá nové fotky. :D

A myslím si, že nejsi jediná, kdo takovýhle vztah zažila. :) Už je to pryč, ale asi to k tomu patří. Nemáš se za co stydět.. kamarádka chodí jen s klukama z facebooku.. ;) (Pak jí posílají fotky svého.... víš čeho, že jo. :D)
No tak! Ne, právě že když jsem tě viděla na fotkách tak jsme nepochopila co T. dělá za hloupost. :) Nenosí čočky? No, nespala jsme klidně kvůli tomu, že jsme pak viděla sebe. :D

Teďka je to fakt hrůza... já jakože jsem čilá a mám energie na rozdávání, ale občas to na mě spadne tak jako teď... ://
Joo? :) Tak co sis dneska koupila? :) Jinak já Tally Weijl zbožňuju úplně nejvíce.. :3
Tak, kdyby ti to nevadilo, tak můžem. Ale já ty naše komentáře miluju! :)
Přesně... já jsem teda ještě na základce, ale ten pocit je příšernej. To asi budu sama pak.. :(
Taky si užij zbytek dne. A i další víkend.. a ten potom taky! :)

Je mi líto, že jsi na tom takhle, až nevím, jestli ti ten komentář mám psát... ty máš ale celkově takové zvláštní sny. Dal by se podle toho napsat horor.. mrzí mne to. Já taky špatně spím, ale dobrý je meduňkový čaj. Zním teď jako babička z ulice, ale je to tak, vážně. :) Zkus to. :)
A k tomu klepání kvůli němu.. já tuhle koukala na video jednoho kamaráda, protože si z něj dělám srandu tak jsem byla připravená jak se začnu smát, ale pak se tam v objevil a já viděla ten jeho svetr a límeček.. ten pocit, fakt mi začlo bít srdíčko a já chvilku jen koukala do prázdna a přemýšlela o...
Nevím, právě mne přepadl hrozný pocit. Štve mne, že se takhle trápíš a já ti nemůžu pomoct.. cítím se hrozně...

2 †SeňoritaVampiresa† | Web | 17. june 2013 at 15:42 | React

Jak to tak čtu tak díkybohu že beru prášky na spaní! :)
Kdyžtak si též vem něco na spaní :)

3 Chica con sueños | Web | 17. june 2013 at 15:45 | React

Po přečtení tohohle článků můžu být ráda, že já problém se spaním nemám. Jen občas, když nad něčím přemýšlím, nebo si něco přehrávám v hlavě.
Snad se brzy budeš cítit lépe a nebudeš mít problémy se spaním :)

4 bebs. | Web | 17. june 2013 at 20:32 | React

ja mám v poslednej dobe takisto problém so spánkom. ale u mňa je to skôr vyvolávané tým, že sa na mňa kladie príliš veľký tlak, hlavne pri známkach na vysvedčení, lebo dosť veľa predmetov som mala nerozhodne. mnohokrát som sa v noci prebudila s tým, či som už nemala vstať a ísť do školy. desí ma to, lebo pri tom sa mi sníva čosi o škole a budím sa úplne spotená a zadýchaná.
verím, že ti bude lepšie.
skús si pred spaním otvoriť okno a poriadne [ale fakt poriadne] vyvetrať. mne to trochu pomohlo, spí sa mi lepšie :))

5 T. | Web | 17. june 2013 at 22:32 | React

Nejlepší je se naučit před spanim vypnout mozek. Úplně. Dřív jsem měla s usínáním a spaním taky obrovský problémy. Pořád se mi hlavou honily různý myšlenky. Lehla jsem si třeba v 10, usnula ve 4 ráno a v 6 vstávala do školy vyčerpaná.
Ale je to o cviku a tohle se dá naučit. Zkus nějaký relaxační techniky.

6 Natt. | Web | 19. june 2013 at 12:44 | React

Já spím naopak až moc O.o Furt jsem unavená a když dojdu po škole (okolo 14:30) domů tak si jdu kolikrát lehnout a spím až do 18:00 třeba... Ale tebe je mi líto. Ještě že budou ty prázdniny tak snad se ti bude spat lépe:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.